Impreza towarzysząca dziesiątej edycji festiwalu Up to Date Festival odsłoniła wszystkie atutowe karty – bądźcie gotowi 27 kwietnia.

Jeszcze w marcu organizatorzy zapowiedzieli, że U2D8 wyląduje nie tylko w Białymstoku, ale również we Wrocławiu i w Warszawie. Wtedy też dowiedzieliśmy się, że w pod koniec kwietnia w stolicy Dolnego Śląska zagrają IC3PEAK, Giulio Aldinucci oraz Piotr Michałowski. Dzisiaj poznaliśmy pozostałych artystów tej imprezy.

W ramach Daytime Dancing wystąpi Komitet Ochrony Disco, czyli Pitti Schmitti i Kovvalsky. Przyjaciele, DJ’e, stali bywalcy Jasnej 1, swoimi disco selekcjami zadbają o lekką atmosferę za dnia. Program pierwszego Wrocławskiego Salonu Ambientu wzbogaca natomiast secret guest – gość o nieznanej jeszcze tożsamości. Cóż, takie tajemnicze zapowiedzi lubimy.

Jeśli zaś chodzi o właściwą część tanecznej nowy, zabawa będzie się odbywała na scenach Beats. i Pozdro Techno. Na tej pierwszej, poza ogłoszonymi wcześniej IC3PEAK, zagrają również Syny (eksperymentalny rapowy duet, którego fanom Up to Date nie trzeba przedstawiać), Czeluść (dark trapowy kolektyw, który wywodzi się z krakowskiej sceny i składankami spod swojego szyldu wzbogacił różnorodność polskiej elektroniki), Gábor Lázár (węgierski kompozytor poszukujący brzmień przyszłości), Young Majli b2b PLAL (członkowie wrocławskiego Regime we wspólnym secie) oraz Gabba Tallion (gabber na zakończenie imprezy).

Druga scena, Pozdro Techno, to nie tylko dwóch zagranicznych artystów, Gesloten Cirkel – enigmatyczny mistrz gęstych dźwięków i Lag reprezentujący nową falę noisu w techno, ale również świetny zestaw polskich DJ’ów i producentów: niezawodny jak zwykle Michał Wolski, eksperymentujący z elektroniczną materią Chino w wersji live, wrocławska DJ’ka Aksamit oraz dyrektor artystyczny U2D8 – Dtekk.

Wrocławska edycja Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne odbędzie się 27 kwietnia (sobota) na Wyspie Tamka i pod adresem Krakowska 100. Do Wrocławia przyjedzie również skrzynka na listy (w ramach akcji „Wyślij pocztówkę do babci”), kram z kolekcją ubrań De Luxe oraz symbole festiwalu – samochód Maluszek i RoomRoom – wnętrze znane bywalcom białostockiego festiwalu. Bilety, w cenie 20 PLN (Salon Ambientu i Daytime Dancing) / 50 PLN (Beats. i Pozdro Techno) / 60 PLN (karnet full) można kupić tutaj.

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku

Nie ma więcej wpisów