Komitet Obrony Disco na swoją kolejną imprezę zaprasza szefa wszystkich szefów – Davida Vunka, który wystąpi na Jasnej 1 już 26 kwietnia 2019, w piątek. Obecność obowiązkowa.

David Vunk

David Vunk to ikona, styl życia i stan umysłu w jednym. Śmiało również można powiedzieć, że pochodzący z Rotterdamu Holender, jest człowiekiem (disco)renesansu obecnym na scenie elektroniki od ponad 25 lat. Prowadzi label Moustache Records, produkuje, wydaje dla OMNIDISC, Bordello a Parigi, Lunar Disco czy Nous’klaer Audio, a przede wszystkim gra! I to jak gra! Jego charyzma zakrzywia czasoprzestrzeń na parkiecie i rozgrzewa go do czerwoności, korzystając ze swojej ogromnej kolekcji winyli, świetnych umiejętności miksowania i niespożytkowanych zapasów energii. Nie ma ograniczeń: intrygujący house, disco, acidowy twist, technoidowy funk, pop i italo, które sprawdzają się nie tylko w kultowych klubach (Panoramabar czy Lab.oraltory), ale też na największych festiwalach, włączając w to Dekmantel, Lowlands czy ADE. David nie zwalnia tempa: 120 eventów w jego wykonaniu w mijającym 2018 roku mówi samo za siebie. Miejmy nadzieję, że w Warszawie również uda mu się uwolnić swojego wewnętrznego drapieżnika.

Obok niego na scenie wystąpią oczywiście Panowie z Komitetu Obrony Disco – Jędrzej i Piotrek oraz Phatrax – DJ z Warszawy w wersji live. W grę wchodzi tylko pozytywny rezultat obrony imprezy.

Bilety na imprezę w cenie 30 PLN dostępne będą do kupienia na bramce.

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku

Nie ma więcej wpisów