Już w najbliższy piątek 24 maja, scenę klubu Jasna 1 przejmą dwie niezwykłe artystki nie tylko w formule b2b, ale również all night long: Elena Colmbi i Olivia.

Elena Colombi, urodzona we Włoszech, ale na stałe rezydująca w Londynie, lubuje się w dziwnych odmianach techno, proto housie i disco, ale w jej audycjach w Radiu NTS można usłyszeć też inspiracje industrialem i musique concrète. Świetnie uzupełnia to muzyczne wybory rezydentki krakowskiego klubu Szpitalna 1 oraz motoru napędowego festiwalu Unsound – Olivii, która miksuje mroczne techno, acid house i electro, ale nie boi się również cold wave czy industrial. Za nią również jej debiutancka EP-ka „Skawa”, a przed nią występ między innymi na tegorocznym Dekmantelu w Amsterdamie.

Obie Panie miały okazję zagrać ze sobą już nie jeden raz, zapoczątkowując współpracę na ostatniej edycji krakowskiego Unsoundu, gdzie ich set b2b zabrzmiał w Hotelu Forum, a także w kwietniu tego roku w ramach rezydentury Eleny Colombi w serbskim Drugstore Beograd. Teraz przyszedł czas na Jasną 1 – szykujcie się!

Oprócz Olivii i Eleny Colombi, które przez całą noc będą zajmować scenę główną klubu, na Jasnej pojawią się także Preis, hermeneia i b r a k z Progrefonika oraz Born in Flamez z CTM Festivalu.

Tradycyjnie bilety do kupienia na bramce przed wejściem na wydarzenie. Cena 30 zł.

Nie ma więcej wpisów