Mogło być różnie, ale jednak się udało. AlterFest w tej samej formie pozostał w Mysłowicach i w tym roku odbędzie się po raz ósmy. Festiwal od swoich początków stawiał na polską muzykę alternatywną, począwszy od mniej lub bardziej znanych zespołów lokalnych aż po dobrze rozpoznawalnych artystów, którzy od lat działają na scenie muzycznej. W tym roku nie jest inaczej.

AlterFest kontynuuje swój dwudniowy format, a tym razem odbędzie się w dniach 19-20 lipca. Sam line-up robi wrażenie – pierwszego dnia festiwalu na scenach zobaczyć będzie można grupy Bitamina, Psychocukier, śląski duet The Party Is Over, częstochowskie trio Santabarbara oraz Rosalie., natomiast drugiego dnia posłuchamy zespołu Rebeka, Syny, łódzkiej grupy Tryp, Kasi Lins z zespołem oraz mony polaski.

Bilety jednodniowe to koszt 50 zł, natomiast za karnet dwudniowy należy zapłacić 80 zł. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła, a więcej informacji na temat imprezy spodziewajcie się na facebookowym wydarzeniu. O poprzedniej edycji pisaliśmy tutaj.

 

Nie ma więcej wpisów