Piątek i sobota w klubie Smolna to dwa świetne bookingi.

Chociaż klubowy sezon chyli się już ku końcowi, jego końcowe podrygi obfitują w ciekawą ofertę. Smolna zamyka główną salę 29 czerwca, ale przedtem kilkukrotnie pojawi się szansa na dobrą zabawę. Tak jak w najbliższy weekend.

Piątek będzie stał pod znakiem house, szczególnie tego nietypowego i introwertycznego. Swój set zagra Palms Trax, młody producent, który wraz z m. in. DJ Boringiem, Ross from Friends czy DJ Seinfeldem obraca się w nurcie outsider house’u. Jego EP-ka „Equation” sprzed sześciu lat była swego rodzaju objawieniem – do detroit techno artysta dorzucił kwaśny lo-fi house, a w pewnych momentach wplótł nawet balearic beat. Nie dziwne więc, że udało mu się porwać tłumy m. in. na festiwalu Dekmantel. Bez wątpienia zrobi to również na Smolnej. Obok niego zagrają Eltron, Pitti Schmitti i Last Robots.

W sobotę będzie na Smolnej zimniej, a to za sprawą Recocondite, uznanego producenta minimal techno i microhouse’u, który wydaje m. in. w Dystopian i Afterlife. Niemiec założył również własną wytwórnię, Plangent Records, w której wydawał swoje EP-ki oraz zeszłoroczny ambientowy album. Na Smolnej zaprezentuje się jednak od bardziej tanecznej odsłony, nie pozbawionej jednak muzycznej wrażliwości. Impreza odbędzie się pod szyldem Immersed in Music. Obok Recondite, który zagra live set, pojawią się Leon, Sebastian S b2b Gigi, Pysh i Sir Ulik b2b Scraby.

Jak zwykle na Smolnej obowiązuje polityka „no photo”, a wejściówki można zakupić tylko na bramce. Wstęp na oba wydarzenia kosztuje 30/40 PLN.

Nie ma więcej wpisów