Jednodniowy przegląd polskiej muzyki w Łowiczu rusza już niebawem.

Poznaliśmy ostatnich artystów piątej edycji Ł Festiwalu, jak również dokładną rozpiskę godzinową imprezy. Dzięki temu można już sobie planować sobotę w powiecie łowickim i niecierpliwie oczekiwać wszystkich zapowiedzianych występów.

Jako ostatnie do składu festiwalu dołączyły Enchanted Hunters i Shari Vari. Ta druga jest łódzką DJ-ką, która z powodzeniem gra swoje sety na imprezach w całym kraju. Podczas nich sięga nie tylko po techno, ale również po electro i tech house. Enchanted Hunters tworzą Małgorzata Penkalla i Magdalena Gajdzica. Siedem lat temu ukazał się ich debiutancki album, który dał im szansę zagrania na polskich i zagranicznych festiwalach, wyróżnienia w konkursach i możliwość nagrania sesji dla KEXP. W tym roku ukaże się album „Dwunasty dom”, bardzo oczekiwany przez fanów. Promuje go singiel „Plan działania”, który już teraz sporo namieszał, głównie za sprawą wokalnych harmonii, ejtisowej nostalgii, syntezatorowych sztuczek i nihilistycznego tekstu. W Łowiczu nadarzy się jedna z nielicznych okazji, aby usłyszeć nowe utwory przedpremierowo.

Rozpiska godzinowa Ł Festiwalu prezentuje się następująco:
Ł Festiwal odbędzie się na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury 10 sierpnia Na dwóch scenach wystąpi dziesięcioro artystów. Zachęcamy do szybkiego kupowania biletów, które można nabyć m. in. tutaj za skromne 40 PLN.

Nie ma więcej wpisów