Agencja bookingowa All in Poznań działa, jak sama nazwa wskazuje, przede wszystkim w Poznaniu. Przenoszą koncertowy powiew poza Warszawę, w której i tak dzieje się dużo, a ich jesienny program to fuzja mało znanych wykonawców zasługujących na większy rozgłos i polskich artystów, którzy mają oddane grono fanów.

Pełna lista koncertów prezentuje się okazale. Publikujemy ją na końcu artykułu. My szczególnie polecamy jednak kilka wybranych wydarzeń. Przede wszystkim sporą część polskiej reprezentacji: zagra Król z bardzo udanym kolejnym albumem, który w końcu wprowadził go na komercyjny top i pozwala wyprzedawać koncerty, wystąpią Kroki, również z nową płytą, Rycerzyki i debiutujący skład pies, doceniani również za granicą jazzmani z EABS, Daniel Spaleniak ze swoimi klimatycznymi utworami akustycznymi, Wczasy z synthpopem w dobie późnego kapitalizmu czy rodzinne trio Waglewski / Fisz / Emade.

Z drugiej strony znacznie mniej wykonawców zagranicznych, ale za to wybranych naprawdę starannie. Far Caspian przyjadą z Wielkiej Brytanii ze swoim przebojowym, ale zamglonym indie popem, docenianym przez takie media jak The 405 i Clash Music. Innym świetnym bookingiem, udowadniającym, że organizatorzy mają rękę na pulsie w obszarze wschodzących gwiazd, jest Jungstötter. Niemiec o przejmującym głosie specjalizuje się bogatych instrumentalnie chamber popowych kompozycjach, przywodząc od razu na myśl Davida Sylviana i Scotta Walkera. Jego debiutancki album ukazał się w tym roku i tak samo zachwyca, jak i zasmuca skrupulatnie dawkowaną melancholią. Fabiana będzie można usłyszeć zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie, gdzie towarzyszyć mu będzie Adam Repucha (pisaliśmy o nim tu i tu). Pod koniec listopada w Poznaniu pojawi się jeszcze grupa Teepee, która dała o sobie znać w ramach festiwalu Spring Break. Czesi grają bardzo urzekające kompozycje z przecięcia dream popu, folku i indie popu. Wokalne harmonie i zadbana strona wizualna dodatkowo przysparzają im fanów, również w Polsce. Będzie im towarzyszył poznański duet Vyspa.

Bilety online są dostępne przede wszystkim na stronie All in Poznań. Można je również kupować stacjonarnie, zazwyczaj w miejscu odbywania się wydarzeń. Wydarzenia odbywające się w Scenie na Piętrze są organizowane wspólnie z Estradą Poznańską. A tak prezentuje się wspomniana lista koncertów:

13.10 Paweł Izdebski, Klub pod Minogą, Poznań
13.10 Hope Leslie + FPM8, Meskalina, Poznań
14.10 Sławek Uniatowski, Aula UAM, Poznań – wsparcie w organizacji
19.10 Czerwone Świnie + Willa Kosmos, Dragon Social Club, Poznań
22.10 Dizzy Boyz Brass Band ft. Andrea Tofanelli, Scena na Piętrze, Poznań
25.10 The Cassino, Dragon Social Club, Poznań
28.10 Far Caspian + Koko Die, Klub pod Minogą, Poznań
07.11 Marek Napiórkowski „Hipokamp” feat. Mino Cinelu, Scena na Piętrze, Poznań
08.11 Rycerzyki + pies, Scena na Piętrze, Poznań
09.11 Kroki, Klub pod Minogą, Poznań
13.11 Jungstötter, Scena na Piętrze, Poznań
14.11 Skubas, Scena na Piętrze, Poznań
14.11 Jungstötter + Adam Repucha, BARdzo bardzo, Warszawa
15.11 Król + hoszpital, Próżność, Poznań
15.11 EABS, Scena na Piętrze, Poznań
22.11 Tides From Nebula + ROSK, U Bazyla, Poznań – wsparcie w organizacji
22.11 Jarecki, Scena na Piętrze, Poznań
23.11 Wczasy + Cudowne Lata, Scena na Piętrze, Poznań
26.11 Teepee + Vyspa, Scena na Piętrze, Poznań
28.11 Daniel Spaleniak, Pod Minogą, Poznań
29.11 Zimnv, Scena na Piętrze, Poznań
30.11 Sonbird, Próżność, Poznań
01.12 Mery Spolsky, Blue Note, Poznań
01.12 Waglewski / Fisz / Emade, Tama, Poznań
07.12 Hubert Tas – „Unfinished / 未了” (finał) TBA, Scena na Piętrze, Poznań
12.12 Karolina Czarnecka, Dragon Social Club, Poznań
13.12 Renata Przemyk, Blue Note, Poznań

Nie ma więcej wpisów