Zabawa to nowy cykl imprez w Krakowie, organizowany przez agencję Granko. Na pierwszej edycji mieliśmy okazję bawić się w połowie sierpnia tego roku w plenerze (a dokładniej w Plenerach), a w jesiennej odsłonie wydarzenie przenosi się w piwnice klubu Szpitalna 1.

Zmienia się nie tylko pora roku, ale również formuła wydarzenia oraz oczywiście skład artystów. Tym razem spędzimy wspólnie z Zabawą dzień i noc. W części dziennej czekają na uczestników bezpłatne warsztaty z dj-ingu – CDJ (poziom podstawowy) i gramofony (poziom zaawansowany), na które można zapisywać się tutaj. Uczestnicy którzy dostaną się na warsztaty, oprócz nowych umiejętności, otrzymają też upominki od patrona wydarzenia – Ballantines oraz tańsze wejściówki na część nocną – a będzie się działo.

Tym razem Zabawa zaprosiła do wspólnych tańców: Violet – DJ-kę i producentkę z Lizbony, a także właścicielkę labelu naive, a także najlepszą reprezentację polskiej sceny w postaci Monster DJ (Oramics/ Projekt LAB), ͏v͏i͏r͏t͏u͏a͏l ͏g͏e͏i͏s͏h͏ybiøsa b2b scki. (Urloop), Semprey’a i Rusałki (Tańce). To już kolejne spotkanie Pań Violet i Monster, które miały okazję zagrać obok siebie na imprezie zamykającej tegoroczny festiwal Unsound.

Jest też miejsce przy imprezowym stole dla początkujących DJ-ów – Zabawa organizuje konkurs, w którym główną nagrodą jest występ otwierający imprezę. Wystarczy wysłać swój podcast na adres e-mailowy halko@granko.agency i 20 listopada spodziewać się dobrych wieści.

Bilety można nabyć w cenie 15 zł (przedsprzedaż) oraz 25 zł (I pula) oraz 30 zł (w dniu wydarzenia po północy).
Więcej informacji tradycyjnie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku. 

Nie ma więcej wpisów