Wakacyjna energia „KAMP! Live” przenosi się do klubów w formule full live actów. Grupa zaprezentuje się w wyjątkowym anturażu zbudowanym nie tylko z tanecznych brzmień, ale również z bogatej oprawy wizualnej. Przed nami aż 7 koncertów.

Różnorodne preferencje muzyczne i liczne ścieżki poszukiwań zrodziły w KAMP! potrzebę zmian. Wewnętrzny konieczność zdefiniowania się na nowo, to bardziej powrót do korzeni, do brzmienia, które otworzyło zespołowi wrota do międzynarodowej kariery. Fani tria bardzo dobrze przyjęli ich metamorfozę, pozwalając zaliczyć letnią trasę KAMP! w nowej, tanecznej odsłonie do grona sukcesów. Bywalcy najważniejszych polskich festiwali, m. in.: Open’era, Audiorivera czy Tauron Nowa Muzyka bardzo entuzjastycznie przyjęli koncerty zespołu w odświeżonej formule.

Kontynuację wakacyjnej energii i muzyki KAMP! w nowej odsłonie będzie można zasmakować podczas koncertów na polskiej trasie:

23.11 – Katowice, P23
28.11 – Toruń, NRD Klub
30.11 – Sopot, Sfinks700
14.12 – Lublin, Dom Kultury
15.12 – Poznań, Tama
17.01 – Wrocław, Stary Klasztor
24.01 – Warszawa, NIEBO

Na rozgonienie jesiennych chłodów KAMP! przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów. Premierowo ukazało się wspomnienie minionych wakacji – album koncertowy, zarejestrowanym latem w trakcie chorzowskiego Fest Festivalu. To kolejny milowy kamień w karierze tak doświadczonego zespołu. Ich pierwsze wydawnictwo live jest materiałem o tyle wyjątkowym, że na albumie składającym się z dziesięciu kawałków aż 9 z nich to całkowicie nowe utwory, które są publikowane premierowo.

Nie ma więcej wpisów