O Melcie pisaliśmy już parokrotnie i zawsze lubimy sprawdzać co dzieje się na tym festiwalu. Byliśmy pod wrażeniem line-upu poprzedniej edycji, gdzie znaleźli się chociażby Bon Iver, Four Tet, A$AP Rocky, Arca, Bonobo, Helena Hauff, Skepta czy Modeselektor. A to tylko kilka nazwisk z tego wspaniałego zestawienia.

Tym razem na liście Melt Festival 2020 znaleźli się: Afrodeutsche, Alli Neumann, alyona alyona, Ama Lou, Bakar, Bicep (live), Channel Tres, EarthGang, Ellen Allien, Fatima Yamaha, Floating Points (live), Folamour, Franc Moody, Haiyti, Jayda G, Job Jobse, Keke, Kummer, Marcel Dettmann B2B DJ Stingray, Mashrou’ Leila, Michael Kiwanuka, Partiboi69, Paula Temple, Polo & Pan, Prospa, Róisín Murphy, RÜFÜS DU SOLSkee Mask B2B Stenny B2B Zenker Brothers, TNGHT oraz Two Feet.

Lista prezentuje się ciekawie (choć bezpiecznie), ale warto podkreślić, że to dopiero pierwsze ogłoszenie i do wiadomości nie podano jeszcze chociażby headlinera przyszłorocznej edycji. Liczymy więc, że kolejne ogłoszenie będzie wyciągnięciem z rękawa prawdziwego asa. Lub asów.

Impreza potrwa już tradycyjnie przez trzy dni, od 17 do 19 lipca 2020 roku w Ferropolis. Karnety (w cenie 124.95€) i pojedyncze wejściówki na festiwal (w cenie 74.00€) są już do nabycia.

Nie ma więcej wpisów