Piosenkarz, tekściarz i multiinstrumentalista po dwóch latach ponownie zagra w Polsce.

Boy Pablo zaczynał jako sensacja YouTube’a, ale szybko doszedł etapu do grania na największych festiwalach. Mimo młodego wieku wystąpił już m. in. na Primaverze, Coachelli czy Lollapaloozie. W Polsce w 2018 roku zagrał wyprzedany koncert na World Wide Warsaw, potem pojawił się na Soundrive Festival – już wtedy reakcja publiczności sugerowała, że czeka go świetlana przyszłość.

Teraz Boy Pablo powraca do większej lokacji, zagra bowiem w Pradze Centrum w Warszawie. Z większym koncertowym doświadczeniem i nowym materiałem (w zeszłym roku ukazała się EP-ka „Soy Pablo”), ale w tym samym koncertowym składzie, razem z czterema kolegami i porządną dawką energii. Muzycy zaleją miejscówkę młodzieńczym indie popem o słodko-gorzkim wydźwięku, idealnym dla fanów Maca DeMarco, Gusa Dappertona czy Rex Orange County. Stanie się to dokładnie 14 marca.

Start sprzedaży biletów już 13 grudnia o 11:00, między innymi na stronie internetowej Follow the Step, organizatora wydarzenia. Radzimy nie zwlekać z zakupem, wzorem poprzednich koncertów artysty na świecie ten również może szybko się wyprzedać.

Nie ma więcej wpisów