Grono wykonawców słowackiego festiwalu się powiększa i robi coraz większe wrażenie.

Nie tak dawno pisaliśmy o pierwszych artystach Pohody. Teraz ich liczba niemal się podwoiła. Oto wykonawcy, którzy w ostatnich tygodniach dołączyli do programu imprezy:

The Libertines / Lykke Li / JPEGMAFIA / Stormzy / Pengshui / Confidence ManEmel Mathlouthi / PoiL / Kevin Morby / Shht / Chai / Malox / Bazzookas / Slowthai / Parcels / The Hu / The Comet Is Coming / Paula Temple 

Największe wrażenie z ogłoszonych wykonawców robią przede wszystkim duże nazwiska. The Libertines to dalej porywająca koncertowa energia, Lykke Li potrafi oczarować zmysłowością i melancholią, a Stormzy dosłownie przed chwilą wydał swój kolejny album. Wyjątkowo wyczekiwany na każdym festiwalu jest też JPEGMAFIA, czyli raper mieszający gatunki i urzekający swoim różnorodnym stylem. Autor jednej z najcieplej przyjętych płyt ubiegłego roku („All My Heroes Are Cornballs”) koncertowo również potrafi rozruszać tłum, co dobitnie pokazuje to wideo.

Z artystów być może mniej kojarzonych: wszystkiego najlepszego można być pewnym ze strony Slowthaia. Raper zmiótł publiczność choćby na zeszłorocznym OFF Festivalu, a jego charyzma ciągle rośnie. Również bohaterami OFF-a było jazzowe trio The Comet Is Coming. Trochę indie popu z japońskim zacięciem dostarczą dziewczyny z Chai, a dawkę folku dostarczy Kevin Morby. Również od tanecznej strony ogłoszenie prezentuje się zadowalająco – czy to dzięki australijskiemu disco od Parcels, czy potężnemu techno od Pauli Temple.

Już teraz jednak można się zaopatrzyć w trzydniowe karnety z polem namiotowym. Ich cena w tej puli wynosi 109 euro. Zakupu można dokonać tutaj. Tymczasem czekamy na kolejne ekscytujące informacje i z radością w oczach patrzymy na rozrastający się program imprezy.

Nie ma więcej wpisów