25 października za pośrednictwem wytwórni Play It Again Sam ukazał się nowy krążek brytyjskiej formacji Editors pod tytułem „Black Gold”. Album zawiera 3 nowe utwory, a pozostała część materiału to największe hity grupy z całego okresu ich istnienia. Album jest świetną okazją do refleksji nad karierą grupy Toma Smitha i spółki, ale również zapowiada ich ciekawą przyszłość.

Zaraz po ukazaniu się krążka zespół ogłosił trasę koncertową, a w ramach jej europejskiej części już za nieco ponad 3 tygodnie Panowie zagoszczą w kraju nad Wisłą. We wtorek 4 lutego będziemy mogli wyskakać swoją energię w krakowskim klubie Studio, a dzień później, 5 lutego, Panowie rozgrzeją do czerwoności publiczność zgromadzoną na warszawskim Torwarze.

Brytyjczycy już nieraz pokazali, że podczas koncertów dają z siebie ponad 100% energii – ich występy potrafią naładować potężną dawką pozytywnej energii. Charyzma Toma nie pozwala nikomu stać obojętnie i nie dać się porwać szaleńczym dźwiękom. Oglądanie i uczestniczenie w ich koncercie to zupełnie inne przeżycie niż zwyczajne obcowanie z ich muzyką z albumów. Warto choć raz zobaczyć ich na żywo, a obiecujemy wam, że jak już raz pójdziecie, to na tym jednym się nie skończy. Przypominamy, że na oba występy w Polsce wciąż możecie kupić bilety! Koncerty organizuje Live Nation.

Koncert w Krakowie (FB)

Koncert w Warszawie (FB)

Nie ma więcej wpisów