Już 6 czerwca tego roku w Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi gość, którego nikomu nie trzeba przedstawiać: ikona muzyki techno – Jeff Mills. (Jego) gwiazda to dopiero początek ogłoszeń wydarzenia organizowanego przez projekt PLURED.

PLURED to seria wydarzeń, label i społeczność. Inicjatywa zrodziła się ze współpracy z Playground. Ich ideą jest nieskrępowana zabawa niosąca radość, wydawanie muzyki na najlepszym poziomie i promowanie polskich oraz światowych artystów na dużych halowych eventach, gdzie dużą rolę gra efektowna scenografia wizualna i świetlna. Nazwa PLURED wzięła się od wartości, które wyznają ich twórcy – Peace, Love, Unity, Respect.

Headlinerem pierwszej halowej imprezy od PLURED będzie Jeff Mills, ale na pewno nie będzie on jedyną niespodzianką w czerwcu we Wrocławiu. W Hali jest jeszcze wiele miejsca na kolejne nazwiska. Już niedługo będziecie mogli kupić bilety na to wydarzenie, a w międzyczasie koniecznie obejrzyjcie specjalny live Jeffa Millsa zaprezentowany z okazji 50-tej rocznicy lądowania Apollo 11 na Księżycu. Kosmos!

Nie ma więcej wpisów