Persona obecna na polskiej scenie od prawie dwóch dekad szykuje się do powrotu pełną parą.

Album „Moizm”, czyli świetnie przyjęty materiał Tomasza z 2013 roku, w końcu pojawił się na streamingach. Nie było go tam przez długi czas, co w zasadzie uniemożliwiało w ogóle słuchanie albumu. Teraz płyta wraca, z nową okładką i bonusowym utworem, czyli coverem piosenki „Ciało” Republiki, do którego powstał też teledysk.

To jednak nie wszystko, co w związku z swoim powrotem przygotował Tomasz. Artysta zagra dwa solowe koncerty z materiałem z „Moizmu”, w Warszawie i w Sopocie. W specjalnej odsłonie wybrzmią jednak nie tylko „Holidays in Rome” czy „A Summer Sale”, a również premierowe utwory, które mają zapowiadać nową płytę Tomasza. Czy pojawi się na niej kompozycja „Najdłuższe pocałunki w Polsce”? Trzymamy za to kciuki, bo to jeden z naszych ulubionych utworów 2018 roku.

Warszawski koncert odbędzie się 21 marca w klubie Miłość Kredytowa 9, a sopocki w Teatrze na Plaży dzień później. Ten drugi jest już wyprzedany, ale na pierwszy wciąż dostępne są bilety, które można kupić tutaj w cenie 40 PLN. Nad organizacją koncertów czuwa Distorted Agency.

Nie ma więcej wpisów