Ekscentryczny brytyjski raper i niezastąpiony polski producent wystąpią jednego wieczora w warszawskim klubie Pogłos.

Onoe Caponoe przyjedzie do Warszawy prosto z Wielkiej Brytanii. Jest raperem, który lubuje się w nieoczywistych produkcjach, eksperymentalnej otoczce i wyjątkowo błyskotliwej nawijce. Nie tylko sam produkuje dużą część swoich utworów, ale czuwa nawet nad własnoręcznym wykonywaniem okładek i reżyserowaniem teledysków. Inspiracje czerpie nie tylko z boom bapu, ale również z punku i funku, prawie co roku oddając fanom nowy projekt. W Polsce pojawi się w ramach „Midnight Starship Tour”, która promuje przede wszystkim jego tegoroczny album „Invisible War”.

Przed Onoe swój DJ set zaprezentuje jeden z najważniejszych polskich producentów, połowa duetu Syny, czyli 1988. Artysta szykuje się do wydania nowego solowego materiału, którego szczegółów jeszcze nie znamy. Trzy lata temu wydał solowy album „Gruda”, współpracował również z wieloma polskimi artystami: Lotto, Rosalie., Pezetem czy zespołem Kristen.

Koncert odbędzie się 8 marca w warszawskim klubie Pogłos. Bilety, w cenie 30 PLN, można kupić tutaj. Wydarzenie organizuje agencja Makes it happen.

Nie ma więcej wpisów