Tęsknota za normalnym życiem koncertowym i festiwalowym doskwiera nam tego lata, jak nigdy wcześniej. I choć muzyczne życie częściowo wróciło do (nowej) normy, wciąż szukamy okazji do spotkań live. Otwarte na początku lipca klimatyczne miasteczko Praga Centrum w Warszawie stało się nowym kulturalnym zagłębiem, które przyciąga nie tylko wyjątkową przestrzenią, ale przede wszystkim programem.

„Lato na Pradze” to koncerty topowych artystów, którzy zagrają dla swoich fanów po długiej przerwie od występów. Do końca sierpnia zobaczymy jeszcze m.in. Króla, natalię Przybysz, Sorry Boys, Bitaminę czy Kwiat Jabłoni. Tych, którzy stawiają na nocny clubbing, czeka duża dawka muzyki klubowej od najlepszych polskich DJ-ów.

Miejsce na także swój dzienny program ze stand up’ami i niedzielnymi śniadaniami z muzyką elektroniczną pod nazwą Electronic Lunch.

PROGRAM:

29.07 Julia Marcell
30.07 Meek, Oh Why?
31.07 Król
1.08 Natalia Przybysz
5.08 Krzysztof Zalewski
6.08 Smolasty
7.08 Sorry Boys
8.04 Bitamina
11.08 Kwiat Jabłoni
12.08 Kwiat Jabłoni
13.08 SMOLIK//KEV FOX
14.08 Karaś / Rogucki
15.08 Clock Machine
19.08 NOSOWSKA
20.08 Mery Spolsky
26.08 Daria Zawiałow
27.08 Brodka
29.08 Natalia Nykiel

Praga Centrum będzie otwarta przez całe lato, 5 dni w tygodniu. Oprócz biletowanych wydarzeń, wstęp na teren Pragi Crentrum i jej stref gastronomicznych oraz stref chillu będzie zawsze darmowy.

W trakcie wydarzeń zostaną zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa jak np. płyny dezynfekujące, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych. Podczas eventów organizatorzy zapewniają swobodne przemieszczanie się z zachowaniem dystansu społecznego.

Bilety i regulamin dostępne na stronie Follow The Step.

Nie ma więcej wpisów