Takie informacje cieszą nawet w normalnych okolicznościach. W czasie pandemii jednak radość z podwójnego wydania festiwalu jest wręcz trudna do wyrażenia. Trzecia edycja gdańskiego Wisłoujścia odbędzie się w dwa sierpniowe weekendy!

Ograniczenia dotyczące organizacji imprez i niejasne przepisy, z którymi muszą mierzyć się agencje i organizatorzy koncertów nie są łatwą sprawą. Tym bardziej należy docenić ich starania mające doprowadzić nasze ulubione wydarzenia do szczęśliwego finału. A taki finał będzie miała tegoroczna edycja Wiasłoujścia, która odbędzie się w dwa weekendy 21-23.08 i 28-30.08. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i dać szansę wszystkim fanom uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Wśród własnie ogłoszonych artystów można zobaczyć godną reprezentację polskiej sceny elektronicznej, która już w zeszłym roku uczyniła ten festiwal niezapomnianym. Skład ten jest jednak tak mocny, że nikt nie powinien mieć żadnych zastrzeżeń. Line up 2020 prezentuje się następująco:

Sprzedaż limitowanych biletów startuje dziś (12.08) o godz. 12:00 na https://www.followthestep.com/pl/koncert/wisloujscie-2020

Nie ma więcej wpisów