Jak wszyscy doskonale wiemy, tegoroczna edycja OFF Festivalu, nie odbyła się mimo wielkich nadziei pokładanych w letnim spowolnieniu pandemii. Organizatorzy nie siedzą jednak bezczynnie i wychodzą naprzeciw offowej publiczności, chcąc zaangażować ją w tworzenie tego wydarzenia w nieco innej, dostosowanej do rzeczywistości formie.

Wydarzenie przenosi się do sieci i otwiera nowe możliwości zarówno dla twórców, jak i fanów muzyki. OFF MINE to inicjatywa, która ma stworzyć ogólnodostępną przestrzeń do wymiany muzyki, rozmów i doświadczeń. Festiwal udostępnia własne kanały komunikacji, aby chcemy umożliwić wszystkim dotarcie do odbiorców o podobnym profilu zainteresowań.

W OFF MINE można zaangażować się na dwa sposoby.

Jako twórca treści – to szansa na zaangażowanie dla osób, które tworzą swoje muzyczne blogi/fanpage i chcą rozpocząć swój cykl lub pojedynczą publikację w ramach inicjatywy OFF MINE. Jeżeli nie mają jeszcze swojego medium, w którym publikują treści, mogą podesłać przykładowy tekst.

Jako fan festiwalu macie okazje do opowiedzenia swojej festiwalowej historii, podzielenia się swoimi muzycznymi inspiracjami w formie playlisty czy wzięcia udziału w dyskusji w grupie tematycznej.

Szczegóły znajdziecie na kanałach i stronie OFF Festivalu.

Nie ma więcej wpisów