Festiwal Wisłoujście w nadchodzący weekend po raz kolejny przyciągnie do Twierdzy fanów muzyki elektronicznej. Druga odsłona tegorocznej edycji wydarzenia również potrwa trzy dni i odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad epidemiologicznych i sanitarnych.

Pierwszy weekend jednego z niewielu letnich festiwali już za nami! Tegoroczna edycja była nie lada wyzwaniem dla organizatorów, ale udało się zorganizować bezpieczny festiwal, gdzie uczestnicy mogli poczuć festiwalowy klimat, a tym samym zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Przed wejściem na teren Wisłoujścia, każdy z uczestników musiał przejść kontrolę pomiaru temperatury oraz zdezynfekować dłonie. Na terenie całego festiwalu należało również zakrywać usta i nos maseczką ochronną.

Dziękujemy naszym uczestnikom festiwalu za zrozumienie i dostosowanie się do aktualnych warunków, w których przyszło nam się bawić podczas pierwszego weekendu tegorocznej edycji. To ogromna radość, że jako nieliczni mogliśmy zorganizować festiwal i udostępnić naszym festiwalowiczom przestrzeń, która w tym roku została specjalnie powiększona dla bezpieczeństwa i komfortu każdego z Was. – komentuje organizator festiwalu Wisłoujście.

Drugi festiwalowy weekend to także ogromna dawka muzyki z rodzimego podwórka. Na uczestników festiwalu czeka specjalne nagłośnienie z linią opóźniającą, tak aby bez względu na miejsce, w którym stoicie, odsłuch był tak samo dobry jak pod samą sceną. To pozwoli zachować Wam odpowiedni dystans i nie rezygnować z dobrej jakości dźwięku. Podczas pierwszego weekendu Wisłoujścia różnica z zeszłoroczną edycja jest kolosalna.

Pełny line-up drugiego weekendu Wisłoujscia:

START:
Piątek 18:00 – 4:00
Sobota 15:00 – 4:00
Niedziela 15:00 – 00:00

Ostatnie bilety: http://wisloujscie.com/bilety/

Nie ma więcej wpisów