Mimo wielu nieprzewidywanych i niesprzyjających okoliczności związanych z pandemią koronawirusa, które przyniósł nam rok 2020, możemy świętować kolejny rok działalności klubu Jasna 1. Rezerwujcie w Waszych kalendarzach 2 i 3 października.

Nadchodząca, na pewno huczna impreza urodzinowa, stanie się pretekstem do odkurzenia pamięci, przywołania wspomnień oraz wielu podsumowań związanych z rozwojem i metamorfozami zachodzącymi w murach Jasnej 1 na przestrzeni tych 3 lat. Warto także mieć na uwadze perturbacje i tegoroczne chwile grozy. Właściciele klubu zwracają uwagę, że udało się im przetrwać w niezmienionej formule mimo wielu przeciwności losu, głównie dzięki wsparciu klubowej społeczności, ludzi którzy bywali, bawili się i tworzyli atmosferę tego miejsca.

Wnętrze klubu Jasna 1 / mat. prasowe

Urodzinowy weekend na pewno spędzicie z rezydentami klubu, zarówno tymi, którzy są z Jasną od dłuższego czasu (Sept, Kovvalsky, Pitti Schmitti, Ola Teks, Cyryl, MKO, VTSS), jak i tymi nowymi (Olivia, Dtekk). Skład wzmocni też reprezentacja Krakowa w postaci Charlie, Eltrona i Chino. Nie zabraknie też gwiazd zza granicy: creme de la creme piątkowego wieczoru będzie występ I-F (InterrFerence) – założyciel Intergalactic FM oraz Viewlexx, a w sobotę Emma DJ z Francji, związaną z wytwórnią L.I.E.S, która pół roku temu zaprezentowała świetny podcast dla Dekmantel. Poniżej prezentujemy pełny skład artystów, którzy wystąpią na urodzinach Jasnej.

PROGRAM:

02.10 – PIĄTEK
I-F (InterrFerence)
Olivia
Kovvalsky
Sept
Chino (live)
Ola Teks
MKO
Soul Service (All Night Long)

03.10 – SOBOTA
Emma DJ
VTSS
Dtekk
Charlie
Eltron
Cyryl
Pitti Schmitti
Jealo & Wojtek SideOne (All Night Long)

Najnowszy utwór Olivii dla wytwórni Pinkman

Pamiętajcie o noszeniu masek oraz utrzymywaniu dystansu oraz odpowiedzialności. Pozostałe zasady pozostają niezmienne: zero homofobii, zero seksizmu, zero rasizmu.

Data: 2-3.10.2020 (piątek, sobota)

Miejsce: Jasna 1, Warszawa

Bilety: Bilet na jeden dzień – 50 PLN, bilet dwudniowy – 80 PLN (do kupienia tylko na bramce)

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku

Nie ma więcej wpisów