WROsound rusza dosłownie za tydzień, a my podsumowujemy ostatnie szczegóły wrocławskiej imprezy.

Poza artystami na biletowanej scenie głównej, o których więcej pisaliśmy w naszej poprzedniej zapowiedzi, na festiwalu znajdzie się też mniejsza, darmowa scena Tak Brzmi Wrocław. Wystąpią na niej, zgodnie z nazwą, miejscowi artyści. Jest to powrót do korzeni festiwalu, który zaczynał jako inicjatywa promująca wrocławskich twórców. W ramach Dogrywek, czyli spotkań wokół muzyki organizowanych w Barbarze przez Strefę Kultury Wrocław, spotkamy się z przedstawicielami i przedstawicielkami wrocławskich kolektywów DJ-skich, którzy opowiedzą o swojej działalności. Będą też DJ sety i koncerty – przede wszystkim uwielbianego przez nas duetu Oxford Drama („Songs” było jedną z naszych płyt roku, tegoroczne „What’s The Deal With Time” może podzielić jej los), ale też m. in. KAIRO (electropopowa grupa z melodyjnym singlem „Ocali mnie”) i Follow Rivers (indie folkowe małżeństwo z singlem „Enough”).

Znamy również dokładną rozpiskę godzinową festiwalu. Prezentuje się ona następująco:

Dodatkowo na uczestników czeka moc atrakcji pozakoncertowych. Wśród nich między innymi warsztaty z renowacji mebli, pokazy i warsztaty jazdy na wrotkach, specjalny parkiet dla wrotkarzy czy staranna selekcja stoisk z gastronomią. Podczas WROsoundu nie będzie nudy.

Bilety na wydarzenie można kupić między innymi na stronie festiwalu. Ich cena to 138 PLN za karnet dwudniowy i 89 PLN za bilet jednodniowy. Pierwsza pula wyprzedała się w okamgnieniu, radzimy więc spieszyć się z zakupem! Również bilety na dzień pierwszy oraz dwudniowe karnety są już wyprzedane.

Nie ma więcej wpisów