Artystka, której album „Moja wina” znalazł się na naszej liście najlepszych płyt ubiegłego roku, w końcu może udać się w „Boską Trasę”. Obejmie ona festiwale i pojedyncze koncerty.

Szczęście nie sprzyjało Kasi Lins w kontekście planów koncertowych. Płyta „Moja wina” ukazała się w maju 2020 roku, artystka nie miała więc nawet szansy ruszyć w trasę promującą ten materiał. Sytuację miało zrekompensować widowisko „Czego dusza pragnie”, które balansowało na granicy koncertu i przedstawienia teatralnego. Gościnny udział wzięli w nim Błażej Król, Anna Gacek, Czesław Mozil i Ola Domańska. Prawdziwych koncertów na żywo w okresie letnio-jesiennym udało się zagrać jedynie kilka. Teraz jednak szykuje się wakacyjna trasa z prawdziwego zdarzenia i najlepsza okazja do usłyszenia materiału z jednej z najlepszych płyt ubiegłego roku na żywo.

Przystankami na trasie będą głównie festiwale (Stay Wild Festival we Wrocławiu, Festiwal Tony w Rzeszowie, Women’s Voices w Bydgoszczy) i specjalne wydarzenia (Męskie Granie w Warszawie, Płock Romantyków w Płocku, Open’er Park), ale znajdzie się też miejsce dla pojedynczych koncertów. Mowa o Kołobrzegu, Bydgoszczy i Lublinie. Te wydarzenia odbędą się odpowiednio 16 lipca (Regionalne Centrum Kultury), 22 lipca (Klub Muzyczny CSK) i 19 sierpnia (Fabryka Lloyda).

Dokładny harmonogram trasy prezentuje się następująco:

Bilety można nabywać na stronach festiwali i obiektów. Lista wszystkich wydarzeń wraz z odnośnikami dostępna jest tutaj. Z naszej strony można się spodziewać niespodzianek związanych z trasą. Widzimy się na koncertach!

Nie ma więcej wpisów