Przez długi czas organizatorzy Open’er Festival mieli nadzieję, że impreza się odbędzie, ale im bliżej lata coraz wyraźniej było widać, że to się nie uda. Na szczęście Alter Art miał plan B, który sprawia że to lato nie będzie tak smutne jak poprzednie i mimo nieobecności zagranicznych gwiazd wciąż warto będzie zaglądnąć do Gdyni.

Open’er Park to połączenie relaksujących wakacji nad morzem i koncertów jak na tradycyjnym festiwalu. Program jest rozciągnięty na ponad miesiąc czasu i jest 4bogaty w różne muzyczne oraz poza-muzyczne wydarzenia. Zamiast na lotnisku wszystko odbywać się będzie w parku Kolibki, który został podzielony na strefę parkową i koncertową. Strefa koncertowa to oczywiście występy artystów, wśród których są Brodka, Daria Zawiałow, Oxford Drama, Rosalie, Artur Rojek, Baash i wielu innych. W strefie parkowej za to będzie można obejrzeć film, kupić nowe ubrania, zjeść dobry posiłek, wziąć udział w warsztatach jogi, natomiast jeśli ktoś przyjechał z dzieckiem to i dla niego znajdą się odpowiednie atrakcje w Kids Zone. Tradycyjnie pojawi się Silent Disco, znajdzie się również miejsce dla teatralnego klubu komediowego i stand-uperów, którzy będą zabawiać publiczność.

Oprócz dwóch wyżej wymienionych stref na plaży pojawi się również BeachHouse – przestrzeń zaprojektowana z myślą o relaksie, będzie można tam wynająć specjalne łóżko i po prostu poleżeć na słońcu, lub spotkać się ze znajomymi, wziąć udział w lekcjach jogi i zaglądnąć do restauracji serwującej wegetariańskie i wegańskie posiłki.

Bilety na poszczególne koncerty są w cenie od 79 zł do 149 zł, jeśli chodzi o strefę parkową to w poniedziałki i wtorki wstęp jest bezpłatny, od środy do niedzieli kiedy to odbywa się więcej wydarzeń wstęp po godzinie 15.00 kosztuje 10 zł. Mieszkańcy Gdyni są uprzywilejowani bowiem ci, którzy posiadają Kartę Mieszkańca Gdynii nie muszą płacić za wstęp.

Koncerty startują 15 lipca, jednak jeśli ktoś się martwi, że nie dostanie urlopu w lipcu spieszymy informować, że ostatnie koncerty odbędą się 21 sierpnia.

Nie ma więcej wpisów