Dope Lemon / mat. prasowe

Dope Lemon na pierwszym koncercie w Polsce

Angus Stone zaprezentuje swój solowy projekt polskiej publiczności już 7 lipca 2023 w warszawskim Palladium.

Dope Lemon jest solowym projektem utalentowanego australijskiego muzyka Adriana Thomasa „Angusa” Stone’a. Większość z Was kojarzy go pewnie z duetu, który współtworzy razem ze swoją siostrą, Julią. Angus & Julia Stone mają w swoim dorobku cztery świetnie przyjęte albumy studyjne oraz najnowszy, wydany w 2021 roku krążek “Life is Strange”, który powstał jako soundtrack do gry przygodowej wydanej w tym samym roku.

Angus wzbudził ogromne zainteresowanie swoją solową twórczością w 2016 roku, wydając debiutancki album „Honey Bones”, który zyskał ponad 100 milionów odsłuchań. Już wtedy Deep Lemon został okrzyknięty artystycznym fenomenem. Jego trzeci, najnowszy krążek „Rose Pink Cadillac” to 10 pełnych luzu i wolności kompozycji, które śmiało przenoszą nas w nostalgiczny świat artysty.

Jesteśmy pewni, że jego nadchodzący występ zapewni niesamowitą mieszankę psychodelicznego popu, indie rocka i folkowych korzeni. Fani brzmienia Devendry Banharta, Maca DeMarco czy Homeshake na pewno docenią brzmienie artysty.

Pierwszy polski koncert Dope Lemon w ramach trasy promującej ostatnie wydawnictwo – odbędzie się już 7 lipca w klubie Palladium w Warszawie. Bilety w cenie 129 PLN są jeszcze dostępne tutaj. Organizatorem wydarzenia jest agencja Follow The Step.