Pet Shop Boys / mat. prasowe

Pet Shop Boys zagrają na Torwarze

Legendarny duet wraca do Polski w ramach trasy z największymi przebojami.

Chociaż w tym roku ukazał się nowy album Pet Shop Boys, Nonetheless, bardzo dobrze przyjęty przez krytyków, obecna trasa Brytyjczyków nie jest skupiona na nim. Dreamworld: The Greatest Hits Live trwa już od ubiegłego roku, a w ramach koncertów fani mogą zapoznać się z największymi hitami duetu, który przebojami w swojej karierze strzelał jak z karabinu.

West End Girls, It’s a Sin, Being Boring, Always on My Mind, Go West… to przecież tylko niektóre utwory Pet Shop Boys, które zapisały się w masowej świadomości, czyniąc z duetu jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych aktów w historii muzyki popularnej. Fanów ujmuje to, z jaką gracją muzycy potrafią łączyć przystępne popowe brzmienia z etosem muzyki klubowej, zarówno muzycznie, jak i ideologicznie, kierując się zasadami peace, love, unity, respect. Twórczość Pet Shop Boys zawsze oparta też była na osobistych doświadczeniach Neila Tennanta i Chrisa Lowe’a, co pozwalało słuchaczom na jeszcze większą immersję i utożsamienie się ze słowami wyśpiewywanych piosenek.

Na żywo Brytyjczycy są uznaną na świecie marką. Grali na największych festiwalach na świecie: Roskillde, Sonar, Primavera, Glastonbury. Współpracowali z reżyserami i projektantami. Zapraszali na scenę wielu gości. Obok ich show nie można przejść obojętnie, koniecznie trzeba go doświadczyć chociaż raz. Szczególnie, że koncert z największymi hitami wyciągnie z dyskografii Brytyjczyków wszystko co najlepsze.

Pet Shop Boys zagrają 3 lipca na warszawskim Torwarze. Bilety, w cenie od 315 zł, można kupić tutaj. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.