mat. prasowe

PIGMENTS: nowy cykl imprez na warszawskiej mapie klubowej

Na warszawską scenę klubową wkracza nowy cykl imprez organizowany przez promotorów z międzynarodowym doświadczeniem. PIGMENTS, bo o nim mowa, już 24 maja zagości w klubie Oczki, gdzie za sprawą wyjątkowej oprawy audiowizualnej wzniesie klubowe doświadczenie na nowy poziom.

Organizatorzy zapowiadają imprezę krótko, ale bardzo treściwie: PIGMENTS – substancja, która nadaje czemuś określony kolor, gdy jest w nim obecna lub do niego dodana. Muzyka dodaje pigmentów do naszego życia, do naszych emocji”. I trudno o lepsze wprowadzenie. Core wydarzenia, to bowiem specjalna oprawa audiowizualna, której elementy będą miały istotny wpływ na odbiór muzyki.

Pigments jest wynikiem wspólnej wizji trzech postaci, które pochodzą z różnych zakątków świata, mają różne doświadczenie, ale połączyła je miłość do muzyki i dbałość o najwyższy poziom jej prezentowania. Projekt stworzyli: Wiezman (promotor takich eventów jak Mantra Kyiv, Chi by Decadence, Kureni, kurator autorskiej sceny na White Nights festival, założyciel Kolo_Kyiv , 8 Hub, A&R labelu Druma), Fadi – założyciel Umbra Dance Festival w Maroku, promotor licznych imprez w Paryżu oraz Jerry M – promotor, rezydent Splotu Słonecznego, Berlin Marszałkowska, DJ i producent z Warszawy.

Co wyróżnia nadchodzącą serię wydarzeń z cyklu Pigments na tle innych imprez? Z pewnością absolutnie wyjątkowa oprawa audiowizualna każdego party oraz interakcja między artystami a klubową publicznością. Całość wydarzenia będzie potem relacjonowana za pomocą filmów aftermovie które będą czymś zupełnie nowym i ciekawym w porównaniu do standardów jakie dotąd panowały w Polsce – podkreślają promotorzy.

Podczas pierwszego wydarzenia headlinerem będzie FEDELE – młody, sensacyjny artysta pochodzący z Bari w południowych Włoszech, który rozgrzewa parkiety klubowe na całym świecie. Na swoim koncie ma już wydawnictwa dla labelu Jennifer Cardini Correspondant, Ellum Audio Maceo Plexa oraz oczywiście kultowego Afterlife.

24-go maja w Warszawie wystąpią również: Glasse, Foxall, Bogunov, Weizman B2B Joss, Nucasa B2B Jerry M oraz Anna Borsuk B2B Rytmik. Bilety do nabycia tutaj

Projekt Pigments na stałe zawita w Warszawie, a w na niej się nie zatrzyma – w niedalekiej przyszłości zawita również do innych polskich miast. Stay tuned!