The Armed / fot. Aaron Jones

The Armed w Niebie

Amerykański kolektyw wystąpi w Warszawie.

The Armed zagrali w 2022 roku na OFF Festivalu w Katowicach. Był to koncert wzbudzający skrajne opinie wśród publiczności, bo specyficzne nagłośnienie wymagało stania w odpowiednim miejscu pod sceną. Jednak sama energia płynąca od artystów była niepodrabialna, a gitarowy hałas rajcował fanów zespołu. Teraz czas na klubową powtórkę.

Od czasu poprzedniego koncertu w Polsce The Armed zdołali wydać kolejny album. Perfect Saviors to przedłużenie brzmienia z Ultrapop, ale nieco ugrzecznione i bardziej przystępne. Takie utwory jak Everything’s Glitter czy Sport of Form próbują połączyć głośne aż do przesady noisowe gitary z dance punkiem czy popową melodyką.

Takie muzyczne pomysły, w połączeniu z wciąż świetnym materiałem z Ultrapop, nie biorącym jeńców i bardzo dosadnym, to idealny materiał na koncert klubowy. A przecież nie zabraknie również starych przebojów amerykańskiego kolektywu. Gorący wieczór w klubie Niebo może się okazać niezapomniany.

Koncert odbędzie się 10 lipca. Jako support wystąpią polskie zespoły Hanako i Węże. Bilety, w cenie 105 zł, można kupić tutaj. Wydarzenie organizuje agencja Winiary Bookings.