Daria Zawiałow / mat. prasowe

Daria Zawiałow rusza w trasę z nowym albumem

Daria Zawiałow właśnie zapowiedziała swój najnowszy – 4. studyjny album zatytułowany „Dziewczyna POP”. Krążek ukaże się już jesienią 2023, dokładnie 20 października. Wydawnictwo promować będzie trasa koncertowa 92′, a otworzy ją premierowy koncert w Warszawie na hali COS Torwar.

Daria to świadoma swojej twórczości artystka, która bez wątpienia wie czego chce. Tym samym z każdym kolejnym rokiem szturmem zdobywa polską scenę muzyczną, będąc dziś jednym z najważniejszych nazwisk muzycznych w polskiej branży. W 2017 roku zadebiutowała wspaniale przyjęteym albumem „A kysz!”. Dwa lata później wydała „Helsinki”, na którym znalazł się jeden z jej największych hitów w karierze „Hej, hej”. W 2021 roku singlami „Kaonashi” i „Za krótki sen” nagranym z Dawidem Podsiadło promowała trzeci album studyjny „Wojny i noce”, który szybko zyskał status platynowej płyty. 2023 (mówimy to śmiało) kolejny rok, który należy do Darii.

Czwarty album „Dziewczyna POP” otwiera kolejny rozdział muzyczny artystki. Ba, nawet trzy rozdziały – bo dokładnie na tyle podzielony będzie krążek, a każdemu z nich przydzielone będą konkretne utwory. Wydane do tej pory single „FIFI HOLLYWOOD” (rozdział 92′) oraz „Z Tobą na chacie” (rozdział Pete Stop) zyskały ogromną popularność wśród fanów, jak i rozgłośni radiowych. W ostatnich dniach Daria zapowiedziała, że singlem promującym trzeci rozdział Backdoor – będzie „Supro” – numer nagrany w duecie z Taco Hemingwayem. 

Daria Zawiałow oraz zaproszeni przez nią goście specjalni wystąpią w COS Torwar w Warszawie już 2.12.2023. Jeżeli nie macie jeszcze biletów, koniecznie to nadróbcie póki jeszcze są – złapiecie je tutaj. My oczywiście meldujemy się pod sceną i już nie możemy się doczekać!