mat. prasowe

VERKNIPT już w lutym w Polsce

VERKNIPT to wiodący promotor z Holandii, organizujący imprezy i duże festiwale, które utrzymują niezmiennie wysoki poziom od 2012 roku. Ich początki to imprezy house i techno, a tymczasem dziś są prawdziwym gigantem wśród masowych imprez rave’owych, gdzie eksplorują głównie gatunek hard techno. Pierwszym dużym wydarzeniem organizowanym przez Verknipt był Verknipt Festival, który odbywał się w 2012 roku w Strijkviertel w Utrechcie, który w pełni się wyprzedał. Od tej pory organizatorzy mierzą, by zostać numerem jeden w branży i wyróżniać się przede wszystkim jako marka – zachowując równowagę podczas współpracy ze znanymi nazwiskami, jak i odkrywaniu nowych talentów.

Idea, aby z eventami ich marki wyjść na arenę międzynarodową, pojawiła się po rosnącej popularności tych imprez w Niderlandach oraz fali zachęcających komentarzy fanów z zagranicy. Tak urodziła się też decyzja o zorganizowaniu imprezy w Polsce – a odbędzie się ona już 9 lutego na warszawskim Torwarze. Oprócz naszego kraju, Verknipt odwiedzi też między innymi Niemcy, Węgry, Kolumbię i Turcję.

Verknipt / mat. prasowe

Verknipt / mat. prasowe

Verknipt to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale także wysokiej jakości produkcja z unikalnym stylem, który odróżnia go od innych wydarzeń techno. Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń na każdym wydarzeniu, przesuwając granice najwyższej jakości dzięki oświetleniu, laserom, ekranom LED, line up’owi i …gościnności. – mówią organizatorzy.

Verknipt zrozumiał, że po pandemii, sporo spraw na rynku muzycznym uległo zmianom, a publika różni się od tej sprzed 2020. Dostrzegli, że ich docelowi obiorcy spędzają dużo czasu online, w tym głównie na platformie TikTok. Mocno zadbali o swoje media społecznościowe, zasięgi, obecność w sieci i wyświetlenia. Nasze filmy są często udostępniane przez innych użytkowników, ale dotyczy to również filmów naszych gości nagrywanych podczas naszych wydarzeń i masowo udostępnianych, co oczywiście bardzo pomaga w dotarciu do szerszej publiczności – dodaje jeden z założycieli Verknipt.

VERKNIPT / mat. prasowe

VERKNIPT / mat. prasowe

W Polsce na wydarzeniu usłyszymy między innymi Alignmenta, Dona Woezia, Nico Moreno, Raxellera, Septa, Shlomo i Umut. Szykuje się naprawdę intensywna noc w rytmach hard techno!

Verknipt Poland, 9 lutego 2024, COS Torwar (Łazienkowska 6A, Warszawa)

Link do wydarzenia na Facebooku

Bilety