Muzyka a Biznes 2024 / mat. prasowe

Muzyka a Biznes 2024

Konferencja organizowana przez NMS „Magiel” ponownie zaskoczy ciekawymi panelami.

Wydarzenie, które powołali do życia członkowie Niezależnego Miesięcznika Studenckiego „Magiel”, po raz siedemnasty umili wszystkim zainteresowanym wiosenną sobotę, podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach. Znamy już część prelegentów i przybliżony plan konferencji.

Z pewnością ostatnio do rangi największej atrakcji wydarzenia urosło listening session, podczas którego nadesłane przez chętnych wykonawców utwory oceniają zawodowi producenci muzyczni. W poprzednich latach byli to m.in. Chloe Martini i Michał Kush. Tym razem organizatorzy postawili na Macieja Sawocha i No Echoes. Ten pierwszy współpracował m.in. z Julią Wieniawą i Arkiem Kłusowskim, drugi czuwał nad albumami Mery Spolsky, ale też ma na swoim koncie wspólne działania z Bloo Crane czy Mama Selita. Eksperci ocenią i skomentują propozycje nadesłane w ramach otwartych zgłoszeń.

Poza tym na konferencji pojawią się Izabela Zabielska oraz Marcin Maciejczak, którzy porozmawiają o Eurowizji, jednym z tematów prelekcji będzie coraz głośniejsze zagadnienie AI w środowisku muzycznym, pojawi się też temat ESG w kontekście muzyki. Więcej szczegółów poznamy w ciągu najbliższych dni.

Konferencja Muzyka a Biznes odbędzie się w tę sobotę, 13 kwietnia, w Auli Spadochronowej SGH przy al. Niepodległości 162. Start o godzinie 14:00. Więcej szczegółów na Facebooku. Wydarzenie objęliśmy naszym patronatem.