mat. prasowe

ARTBAT z cyklem Upperground w Gdańsku

Ukraiński duet ARTBAT pojawi się w Polsce po 4 latach z projektem Upperground. Upperground Poland to unikatowe wydarzenia, podczas którego dźwięki melodyjnej elektroniki wzbogacone zostaną z wyjątkowym wizualnym show.

ARTBAT są obecnie jednymi z odnoszących największe sukcesy ukraińskich zespołów elektronicznych i cieszą się światowym uznaniem. W ciągu ostatnich kilku lat dwaj doświadczeni didżeje i producenci z Kijowa dokonali satysfakcjonującego przejścia od debiutanckiego wydawnictwa do bardzo wysokiej pozycji na scenie. Kluczem do sukcesu ARTBAT jest ich potężne industrialne brzmienie najwyższej jakości. Ich utwory mają imponującą zdolność do napędzania energią i napędem zarówno kameralnych parkietów tanecznych, jak i ogromnych aren. Właśnie z tych powodów muzyka ARTBAT przyciąga wielu uznanych artystów. Ich utworu wzięli na warsztat m.in. Solomun, Tale Of Us, Pete Tong, Deadmau5 czy Richie Hawtin. ARTBAT zyskał rozgłos wraz z wydaniem „Mandrake” w Definition Music, utwór wspiął się na listę Top 100 w klasyfikacji generalnej Beatport i pozostał tam przez cały miesiąc. Obecnie są najlepiej sprzedającymi się artystami na listach Beatport Melodic House & Techno Charts na całym świecie.

Po meksykańskim Tulum, Barcelonie czy Amsterdamie przyszedł czas na Gdańsk – to właśnie tam w Ergo Arenie zagości ARTBAT pres. Upperground.
Upperground to nie tylko występ ARTBAT, ale i zaproszenych gości, wśród których znaleźli się:
Agents of Time (live)
Angel Sanchez
Argy 
Artbat
Fred Lenix
Joris Voorn
Mike Konstanty
Shall Ocin
Sprzedaż biletów standard oraz VIP rozpocznie się w czwartek 16 lutego 2023 o godzinie 18:00 na stronie www.uppergroundpoland.com