Noname / mat. prasowe

Noname przyjedzie do Polski

Amerykańska raperka będzie w Polsce promować swój zeszłoroczny album.

W zeszłym roku Noname była na ustach wszystkich. Jazzująca raperka wydała swój debiutancki longplay „Room 25” w połowie września, co zagwarantowało jej obecność w ważnych rocznych podsumowaniach i pozwoliło zebrać mnóstwo pozytywnych słów. Fatimah Warner jest jednak do tego przyzwyczajona, bo to nie pierwszy raz, gdy muzyczna krytyka się nią zachwyca. Już przy premierze mixtape „Telefone” Pitchfork czy Rolling Stone nie szczędzili artystce pochwał. Ten drugi portal określił ją nawet mianem „One of the Best Rappers Alive!”. Skąd tak ogromny sukces?

Noname wiele zawdzięcza swoim poetyckim zdolnościom, które szlifowała w sobie już od nastoletniego okresu. Dzięki równoczesnemu rozwojowi umiejętności freestyle’owych i własnego, unikalnego vibe, teraz może cieszyć się takim uznaniem. Wiele pomogła również współpraca z Chance the Rapperem, Sabą i Mickiem Jenkinsem. Raperka umie dzielić się obserwacjami na temat świata i przemyśleniami nad swoją osobą we wciągający, przewrotny i angażujący sposób, a jazzowe tło jej słów zachęca również do uważnego przysłuchiwania się muzycznym zabiegom i różnorodnym aranżacjom.

Jedyna szansa na zobaczenie Noname podczas „Room 25 Tour” w Polsce nadarzy się 14 kwietnia w warszawskim klubie Niebo. Bilety, w cenie 65 PLN, można kupić tutaj. Wydarzenie organizuje agencja BIG idea. Takiej okazji nie można przegapić!