Paul Kalkbrenner ze specjalną trasą koncertową

Koniec koncertu ulubionego artysty może cieszyć, pod warunkiem, że wieńczy go informacja o trzech kolejnych. Paul Kalkbrenner swój set na Fest Festiwalu zakończył właśnie w ten sposób, podając daty jesiennych koncertów w Polsce w ramach specjalnej trasy Episone Two.

Pierwsze sześć koncertów w ramach trasy Episode One zostało wyprzedanych w kilka godzin. Nie ma w tym nic zaskakującego – te nadchodzace będą zupełnie inne niż wszystkie do tej pory. Kalkbrenner wyrusza w niemal teatralną trasę, ze specjalną oprawą wizualną i formułą, która opracowywana była przez ostatnie 18 miesięcy. Będzie to nie tylko okazja do usłyszenia na żywo nowego materiału, ale też do zobaczenia kultowej produkcji z jego udziałem.

Koncertom Episode Two towarzyszyć będzie wyjątkowa seria pokazów filmu „Berlin Calling” w specjalnej wersji „2021 Club Edit” Hannesa Stoehra, zawierająca nigdy wcześniej nie publikowane materiały filmowe i zremiksowaną wizję filmu Stoehra, a także specjalny występ przed koncertem samego Paula.
Dostęp do przedsprzedaży limitowanego biletu zawierającego premierowy pokaz filmu odbędzie się wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

Zapisz się >   https://paulkalkbrenner.net/live2021
Przedsprzedaż via PK App > 1.09.2021 godzina 10:00
Sprzedaż biletów na koncert  > 3.09.2021 godzina 10:00