Rosalie. / mat. prasowe

Rosalie. rusza w Motherlode Tour

Artystka będzie promować swój trzeci album w największych polskich miastach.

Rosalie Hoffman, polska piosenkarka niemieckiego pochodzenia, to osoba, która pcha polskie r&b do przodu. Dzięki świetnemu dogadywaniu się z przyjaciółką i producentką Chloe Martini, Rosalie. jest w stanie od lat trzymać najwyższy poziom swoich utworów, na co zwracaliśmy uwagę niejednokrotnie, szczególnie przy okazji jej drugiego albumu, IDeal.

W maju ukazała się kolejna płyta artystki, zatytułowana Motherlode, tym razem w całości nagrana we współpracy z Chloe Martini, która wyprodukowała prawie wszystkie utwory. Na albumie pojawili się też goście, Kukon, Kacha, asthma i Vito Bambino. Płyta balansuje na granicy melodyjnego zmysłowego r&b (Raj) a pompowanego klubowym brzmieniem miksu UK garage i UK bassu (Stracona głowa, Freeze). Niedawno Rosalie. i Chloe połączyły też siły z Dominiką Płonką w utworze MAGMA, który splata rap i r&b w rytmie kobiecych girlsbandów lat dziewięćdziesiątych.

Jesienna klubowa trasa Rosalie. rusza 5 października. Wtedy artystka zagra w warszawskim klubie NIEBO. Pozostała część trasy prezentuje się następująco:

5.10 Warszawa, NIEBO
6.10 Gdańsk, Klub Parlament
7.10 Lublin, Klub Dom Kultury
8.10 Białystok, Zmiana Klimatów
12.10 Katowice, Królestwo
13.10 Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna
19.10 Wrocław, Stary Klasztor
20.10 Poznań, Tama
21.10 Toruń, NRD Klub

Bilety można kupować pod tym linkiem. Organizatorem trasy jest agencja Good Taste Production. Serdecznie polecamy!