JMSN / mat. prasowe

JMSN wraca na cztery koncerty

Jedna z najbardziej charakterystycznych postaci nowego R&B, wokalista, multiinstrumentalista i producent — JMSN  wraca po kilku latach do Polski gdzie wystąpi na czterech koncertach w ramach trasy koncertowej Soft Spot, promującej najnowszy album o tym samym tytule.

Christian Berishaj znany lepiej jako JMSN to wokalista, multiinstrumentalista i producent z Detroit. W 2012 roku wyprodukował swoją debiutancką płytę Priscilla i wyreżyserował do niej wszystkie teledyski, ściągając na siebie uwagę całej branży muzycznej.

The Guardian porównał go do The Weeknd, a sam Usher nazwał go swoim nowym, ulubionym artystą. Po niezwykłych albumach Whatever Makes U Happy (2017), Velvet (2019), czy Heals Me (2021), wydanych nakładem nakładem własnej, niezależnej wytwórni White Room Records, artysta wraca ze swoim długo oczekiwanym albumem studyjnym Soft Spot, wydanym w październiku minionego roku. Tę esencjonalną mieszankę najbardziej poruszających gatunków muzycznych R&B, rocka, elektroniki i soulu, przetworzoną w ich najczystszej formie, będziecie mieli zaszczyt i przyjemność usłyszeć premierowo w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

24.03 Kraków, Kamienna 12

26.03 Warszawa, Niebo   

27.03 Poznań, Tama

28.03 Gdańsk, Parlament

BILETY już w sprzedaży https://www.big-idea.eu/jmsn