Róisín Murphy / mat. prasowe

Róisín Murphy z „Hit Parade” w Polsce

Irlandzka artystka przywiezie do Polski swój najnowszy album w ramach halowego koncertu.

Róisín ma w naszym kraju oddanych fanów, nic dziwnego, że systematycznie odwiedza Polskę w ramach tras promujących kolejne albumy, czy to na pojedynczych koncertach, czy festiwalach. Tym razem zagra w Arenie Ursynów i zaprosi wszystkich do tańca przy swojej najnowszej płycie, Hit Parade.

Powstały we współpracy z DJ Koze album to celebracja tego co najlepsze w muzyce house, w szczególności od jej bardziej organicznej, soulowej strony. Niemiecki producent jest w takim podejściu ekspertem, w przeszłości nagrywał już zresztą z Murphy. Dlatego wspólne działania przyszły im bardzo naturalnie i poskutkowały takimi hitami jak CooCool, You Knew czy Fader. DJ Koze zadbał, aby płyta była różnorodna: produkcje czerpią z trip hopu, lo-fi house, chicagowskiego house czy minimal techno. Są to kompozycje, które można umieścić w tanecznym secie w nocnym klubie albo zostawić je radiowym listom przebojów. Miłośnicy wysmakowanej, przemyślanej elektroniki znajdą tutaj wiele dobrego.

Jak to wszystko zaprezentuje się na żywo? Róisín słynie z niezapomnianych koncertów, w których szokuje garderobą, ale też witalnością. Z tak jakościowym materiałemjak obecnie jej występy zyskają dodatkowy atut. Z pewnością będzie to niezapomniane widowisko, które Irlandka wzbogaci jeszcze o swoje niezapomniane przeboje, takie jak Overpowered czy Let Me Know.

Koncert Róisín Murphy odbędzie się 15 marca w Arenie Ursynów w Warszawie. Bilety, w cenie 209 zł (plus opłata serwisowa), można kupić tutaj. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Summer Contrast.