Tash Sultana / mat. prasowe

Tash Sultana wracają do Polski

Mamy nadzieje, że jesteście na to gotowi, bo przed nami wyjątkowa muzyczna uczta w samym środku wakacji. 15 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie wystąpią Tash Sultana.

Tash Sultana znani są z niepowtarzalnego stylu gry na wielu instrumentach oraz niesamowitej, robiącej ogromne wrażenie pięciooktawowej skali głosu. Twórczość, którą prezentują publice jest wynikiem ich ogromnej pasji i wieloletniej pracy. Już od najmłodszych lat otoczeni muzyką, Tash opanowali grę na wielu różnych instrumentach, w tym na gitarze, pianinie, keyboardzie, perkusji czy saksofonie. Multiinstrumentalizm w czystej postaci. 

Talent i oddanie sztuce doprowadziły ich do międzynarodowej kariery, która nieustannie się rozwija. Świadczą o tym między innymi koncerty wypełnione po brzegi, wyprzedane bilety czy udział w największych festiwalach na całym świecie. Na swoim koncie mają już świetnie przyjętą EP-kę Notion z 2017 roku (zawierająca jej największy hit – Jungle), dwa albumy studyjne, Flow State z 2018 roku oraz najnowszy Terra Firma z 2021 roku. Tash Sultana mogą pochwalić się także zeszłorocznym udziałem w prestiżowym cyklu MTV Unplugged, gdzie zaprezentowali swoje utwory w magicznej oprawie, która doskonale pokazuje, jak ogromne możliwości muzyczno-wokalne potrafią zaprezentować swojej publice.

Na rok 2023 Tash Sultana przygotowali dla nas nową muzykę. Możecie posłuchać już dwóch wydanych do tej pory singli – James Dean oraz New York, które są zapowiedzią nowego materiału. Tash zawitają latem do Europy, odwiedzając na trasie również Polskę. Koncert w Warszawie to wyjątkowa okazja, by przenieść się w świat niezwykłych dźwięków i doświadczyć ich niesamowitej charyzmy na żywo.

Koncert odbędzie się w sobotę 15 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Bilety w cenie od 219 PLN są jeszcze dostępne w tym miejscu. Organizatorem wydarzenia jest agencja Winiary Bookings.