Kręgi Taneczne / mat. rasowe

Potężne wzmocnienie Kręgów Tanecznych FESTa: Ben Klock, Joris Voorn, VTSS, Booka Shade i inni

4 z 5 Kręgów Tanecznych z kompletnym line-upem. Do składu tegorocznego festa dołącząją czołowe nazwiska reprezentujące wszelkie odmiany elektorniki. 

Kręgi Taneczne ciągle się powiększają. W line-upie stale rozwijającej się i uwielbianej sekcji FEST Festivalu pojawiło się właśnie niemal 30 nowych nazwisk. Wśród nich są m.in.: Ben Klock, Joris Voorn, Booka Shade live, VTSS, Fakear live oraz Funk Tribu.

Kręgi Taneczne to integralna część festiwalu od jego zarania – enklawa muzyki elektronicznej, która gra przez wszystkie dni FEST Festivalu. Usytuowane w najpiękniejszych zakamarkach Parku Śląskiego w Chorzowie sceny będą gościć najznamienitszych reprezentantów poszczególnych nurtów elektroniki i zaspokoją potrzeby wszystkich osób żądnych najlepszych tanecznych rytmów. Wcześniej line-up tej strefy otworzyli m.in.: Sam Paganini, HI-LO, Len Faki, Layton Giordani, Erol Alkan, Christian Löffler, Richy Ahmed, Cristobal Pesce, Skream czy Perc. Poniżej prezentujemy kolejnych artystów, których będzie można posłuchać na 4 z 5 scen Kręgów Tanecznych. Niedługo ogłosimy także skład nowej sceny! 

SMOLNA:
Ben Klock
Joris Voorn
Volvox
Deas
Angelo Mike

EDEN:
Booka Shade live
Chelina Manuhutu
Fakear live
Esther Silex
Pavel Petrov
Away with the fairies
KOREA
Sassafrass Tree

DARK:
VTSS
SNTS
Cassie Raptor
Manni Dee
Nene H
DJ SPIT
Evissimax
LAVEN
NVYSN

ASTRAL:
FUNK TRIBU
Bad Boombox
Lolsnake
Malugi
Justin Tinderdate
Dreddy
Pixie Elf

Bilety na FEST Festival 2023 w puli REGULAR TIXdostępne tylko do 13 kwietnia do godziny 23:59 i można je zakupić na stronie www.festfestival.pl oraz za pośrednictwem bileterii Going.

KARNET 4-DNIOWY REGULAR TIX – 699 PLN
KARNET WEEKENDOWY REGULAR TIX – 499 PLN