WROsound 2024 / mat. prasowe

WROsound z pierwszym ogłoszeniem

Wrocławski letni festiwal odsłania pierwsze karty.

W tym roku WROsound będzie obchodził swoje piętnastolecie. To szmat czasu i organizatorzy mając tego świadomość chcą dostarczyć uczestnikom jak najwięcej atrakcji. Będą koncerty specjalne, powroty, silna wrocławska reprezentacja i garść jak zwykle ciekawych pomysłów organizacyjnych, które poznamy już bliżej wydarzenia.

Pierwsza piątka artystów WROsound to bardzo mocny rzut. Zagranicznym gościem będzie Christian Löffler, zawsze mile widziany w Polsce, a do Wrocławia powracający ze swoim tegorocznym albumem A Life. Z pewnością można się spodziewać melancholijno-tanecznego audiowizualnego show. Specjalnym wydarzeniem dla wielu fanów rapu będzie Małpa grający Kilka numerów o czymś, swój kultowy debiutancki album. Pojawią się też jedni z najciekawszych, najbardziej dojrzałych i pomysłowych polskich artystów ostatnich lat – Lordofon i Kasia Lins. Wrocławską reprezentację otwiera duet Jeszcze, o którym pisaliśmy tutaj.

To dopiero pierwsza partia ogłoszeń. Kolejnych możemy się spodziewać wkrótce. Bilety są już dostępne w sprzedaży, można je kupić m.in. tutaj w cenie 119 zł (jednodniowy) i 219 zł (dwudniowy). Festiwal odbędzie się w dniach 19-20 lipca na placu przed Impartem we Wrocławiu. Zapraszamy!