Myslovitz / fot. Łukasz Gawroński / mat. prasowe

Myslovitz z kolejnym singlem zapowiadającym nowy album

Powroty z cyklu „Warto czekać” – po 10 latach wydawniczej przerwy Myslovitz wraca z nowym albumem, który zapowiada tytułowy singiel „Wszystkie narkotyki świata”. Premiera już 3 marca.

Od wydania albumu „1577” minęło sporo czasu i sporo też zmieniło się w zespole. Szeregi opuścił Michał Kowalonek (Snowman), a jego miejsce zastąpił Mateusz Parzymięso. Ci, którzy pamiętają koncerty Myslovitz po wydaniu płyty „Happiness is easy” mogą kojarzyć go z zespołem KID A, który wówczas pojawiał się jako support. Nowy wokalista wniósł do zespołu świeżą energię i pomysły, które udało się  zrealizować na pierwszym wspólnym albumie.

Jak zapowiada zespół, „Wszystkie narkotyki świata” to „zbiór 12 utworów układających się w jedną opowieść. Opowieść o miłości, nienawiści, pasji, sztuce, polityce, wojnach, inności, normalności, tolerancji i nietolerancji, otwartości, pogardzie, niezłomności, muzyce, poezji, prawdzie, kłamstwach, władzy, pieniądzach, alkoholu, narkotykach… o wszystkim, co rządzi współczesnym światem”. Do tej pory poznaliśmy już 3 single zapowiadające nowy matariał: „Miłość”, „19”, „Pakman”. Przed premierą albumu „Wszystkie narkotyki świata poznamy jeszcze piąty utwór „Latawce” z gościnnym udziałem wokalistki zespołu ATLVNTA, Kasi Gołomskiej.

Myslovitz przez 30 lat pozostawał wierny swojemu brzmieniu, dzięki któremu są dziś niekwestionowanie jedną z największych polskich rockowych grup wszech czasów i wciąż pozostaje inspiracją dla kolejnych pokoleń młodych artystów.  Jak sami przyznają, „przez szacunek do swoich odbiorców Myslovitz nie kłania się muzycznym modom, ale też nie stał się dinozaurem, co udowadnia na licznych koncertach – pełnych młodzieńczej energii, potu, psychodelii i przebojów, które śpiewają wraz z nimi rzesze ludzi doceniających ich niczym nienaruszoną od 30 lat autentyczność”.

„Wszystkie narkotyki świata”:

1.         wszystkie narkotyki świata
2.         miłość
3.         pakman
4.         król wzgórza
5.         przypadkiem
6.         latawce
7.         inny
8.         zdążyć przed wschodem słońca
9.         19
10.       powoli
11.       dziewczyna z wiersza lennona
12.       kosmita

Za produkcję albumu odpowiadają Aleksander Kaczmarek z zespołu Lorain oraz samo Myslovitz.

Tuż po premierze zespół wyruszy w trasę koncertową promującą album i wystąpi w kilku miastach. Sprawdźcie daty poniżej i zobaczcie nową energię na żywo. Więcej informacji szukajcie na kanałach Myslovitz.