Sónar Festival / mat. prasowe

Sónar Barcelona wie jak świętować 30. edycję – poznaj pełny line up

Festiwal Sónar Barcelona wie, jak należy świętować 30-lecie.  Okrągła edycja wydarzenia odbędzie się z udziałem artystów, o zobaczeniu których marzy każdy fan muzyki elektornicznej. Wśród headlinerów m.in. Aphex Twin , Little Simz i Black Coffee.

Sónar domknął line-up tegorocznej edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 15-17 czerwca i będzie kontynuacją dwóch innych edycji, które tej wiosny odbędą się .Ogłoszony własnie Aphex Twin powróci na to wydarzenie po 12 latniej przerwie, by zagrać specjalny set wzbogacony audiowizualnym pokazem i musimy przyznać, że będzie to piękna celebracja okrągłej rocznicy. Oprócz Brytyjczyka do składu dołączają Little Simz, Black Coffee, Bad Gyal, Eric Prydz, Cardopusher , Héctor Oaks, Lorenzo Senni, Chloé Caillet, Nene H i Ikonika.  Tym samym zasilą już skład z Bicepem, Oneohtrix Point Never, Anz, Fever Ray i Laurentem Garnierem na czele.

Do muzycznego programu festiwalu dochodzą także wydarzenia towarzyszące Sónar+D – dedykowanego programu imprezy dla kreatywnych doświadczeń technologicznych – wykładów, kursów mistrzowskich i nie tylko koncentrujących się na takich tematach jak sztuczna inteligencja, kryzys klimatyczny oraz procesy i praktyki twórcze.

Więcej informacji na temat line-upu oraz zakupu biletów można znaleźć na stronie festiwalu.